Główna nawigacja

Archiwum

UWAGA! Prosimy o nieprzesyłanie aplikacji na oferty nieaktywne. Po rozpoczęciu procesu rekrutacji, na stronie internetowej Kancelarii zostaną umieszczone szczegółowe informacje o ofercie oraz specjalny adres e-mail do przesyłania aplikacji.

 • Aplikant adwokacki "ZAKOŃCZONE"

  STANOWISKO: aplikant adwokacki

  FORMA ZATRUDNIENIA: umowa zlecenia lub współpraca w ramach prowadzonej jednoosobowej działalności gospodarczej

  WYMAGANIA: I lub II rok aplikacji adwokackiej, znajomość pakietu MS Office, umiejętność obsługi baz prawniczych: LEX, Legalis i LexPolonica, umiejętność pisania pism procesowych, komunikatywność, sumienność i dobra organizacja pracy

  Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy w kancelarii adwokackiej oraz znajomość prawa budowlanego i prawa administracyjnego.

  Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV oraz listu motywacyjnego) na adres e-mail: rekrutacja@proreo.pl do dnia 31 lipca 2014 r.

  Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

 • Aplikant adwokacki "ZAKOŃCZONE"

  MIESIĘCZNY BEZPŁATNY STAŻ

  STANOWISKO: aplikant adwokacki

  WYMAGANIA: I lub II rok aplikacji adwokackiej, znajomość pakietu MS Office, umiejętność obsługi baz prawniczych: LEX, Legalis i LexPolonica, umiejętność pisania pism procesowych, komunikatywność, sumienność i dobra organizacja pracy

  Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy w kancelarii adwokackiej.

  Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV oraz listu motywacyjnego) na adres e-mail: rekrutacja@proreo.pl do dnia 18 lipca 2014 r.