Close

NASZ ZESPÓŁ

_DSC4768

Piotr Staniec

radca prawny

Adwokat, radca prawny, sędzia Okręgowego Sądu Dyscyplinarnego przy OIRP w Warszawie.

 

Współtwórca i wieloletni partner (do 2020r.) kancelarii RESIST Rezanko Sitek Staniec. Ukończył aplikację prokuratorską, pasjonat medycyny sądowej i kryminalistyki.

 

Miłośnik muzyki rockowej i rokokowej oraz prezes fundacji ASTRUNAUCI.

_DSC4738

Ada Werbel

aplikant adwokacki

Ukończyła prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. W latach 2016 – 2019 była laureatką Stypendium Rektora UG dla najlepszych studentów. W czasie studiów pracowała w sekcji prawa karnego Studenckiej Uniwersyteckiej Poradni Prawnej UG. Obecnie aplikantka adwokacka przy Izbie Adwokackiej w Warszawie.

 

Prywatnie miłośniczka niemieckiej motoryzacji, wyznająca zasadę, zgodnie z którą: „bez gwiazdy nie ma jazdy”.

_DSC4751

Magdalena Wiśniewska

office manager

Magister ekonomii i zarządzania strategicznego w ratownictwie po Akademii Finansowej. Inżynier informatyki stosowanej. Od 2005 roku nieustannie spełniająca się zawodowo na stanowiskach od managera po dyrektora, z przerwą na bycie współwłaścicielem i prezesem zarządu szkoły lotniczej. Specjalistka od zarządzania biurem i zespołem, obdarowana niezwykłą łatwością komunikowania się i motywowania. Posiadająca opinię osoby wykonującej zadania niemożliwe do wykonania.

 

Prywatnie miłośniczka lotnictwa General Aviation, była lekkoatletka specjalizująca się w biegach przez płotki, osoba pielęgnująca swoje marzenia, trzymająca się swoich ideałów i maszerująca w rytm muzyki, którą tylko sama słyszy.